2018 Sezonu yakında başlıyor

2018 Sezonu başlamak üzere. 16 Ocak 2018 tarihinde yolculuğunuza başlamak için ilk adımı atın.

Dereceli

Geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi bu sezon da dereceniz kısmen sıfırlanacak: Yeni dereceniz MMR’ınıza ve 10 yerleştirme oyunundaki performansınıza göre belirlenecek.

Şampiyonluk Aşaması’nın Dereceli Tek/Çift’teki sadece tek oynama kısıtlamasını kaldırıyoruz. Şampiyonluk Aşaması oyuncularının sık sık Ustalık Aşaması ikilileriyle karşılaştığını gördük. Bu durum (2016’da bu değişikliği yapma amacımızın aksine) sırayı daha az rekabetçi bir hale getirdi ve Ustalık Aşaması’nın üst kademelerindeki oyuncuları açık ara farkla kazandıkları için cezalandırdı. Önümüzdeki haftalarda bu değişikliğin, sıranın durumu üzerindeki etkilerini gözlemleyeceğiz.

Bu sezonun sonunda, dereceli ödüllerini alabilmek için belirli bir aşamaya ulaşmanın yanında takdir seviyenizin de 2 ya da üstü olması gerekecek.

Takdir

Takdir de dereceniz gibi sıfırlanıyor. Takdir seviyesi 3, 4 ve 5 olan oyuncuların takdir artışı daha hızlı olacak. Tüm ayrıntıları buradan öğrenebilirsiniz. Bunun haricinde, sıralama basamaklarını takdire şayan bir oyuncu olarak tırmanmak size kalmış.

2018’in takdir ödülleri, en az 3 takdir seviyesiyle alınabilecek.


Ve buda başlıkta söylediğim sezon 8 cinematic gerçekten muazzam işler çıkartıyorlar yakında bir film bekliyoruz senden rito 🙂

 

9.7

İyi

Kötü

Author sleeplexs
Published
Categories Pc
Views 272

Comments

No Comments

Leave a Reply