PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun yeni haritasının oynanış videosu yayımlandı

Bakalım yeni harita oyuncuların hoşuna gidecek mi?

PlayerUnknown’s Battlegrounds şu an sadece PC için çıkışını gerçekleştirmiş olan ve henüz erken erişim sürecinden çıkamamış bir video oyunu. Tabii bu demek değil ki, PUBG hiçbir zaman erken erişim sürecinden çıkmayacak. Çünkü oyunun 1.0 güncellemesinin yayımlanmasına çok az bir süre kaldı. Bu güncelleme ile oyuna birçok yeni şey eklenecek ve bu yeni şeylerden en büyüğü de yepyeni bir harita olacak. Çöl temalı bu harita şu an PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun test sunucularında oynanabilir halde. Bugün ise The Game Awards 2017 sırasında PUBG oyununun yeni çöl haritasının yepyeni bir videosu yayımlandı.

 

Bahsettiğiniz bu videoya sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz ama öncelikle oyunun geliştirici ekibinden gelen bir açıklamayı da sizlerle paylaşmak isteriz. PlayerUnknown’s Battlegroundsgeliştiricileri, “Yeni çöl haritamızın ismini sizlere söyleyebilip, biraz hikaye paylaşabiliriz. Bu haritayı geliştirmeye başladığımız zaman, oyunda halihazırda bulunan Erangel haritasından farklı olmasını istedik. Ormanların, yeşilliklerin tam tersini oyunculara göstermek istedik. Yeni haritamızdaoyuncular yepyeni çevre detayları ile karşılaşacak, yeni taktikler yapmaları gerekecek.” dedi çöl haritası hakkında.

PlayerUnknown’s Battlegrounds çok yakında Xbox One oyuncularının da karşısına çıkacak fakat oyunun Xbox One sürümü ile PC sürümü ne yazık ki eşit ilerleyemeyecek. Oyunun PC sürümü, versiyon olarak çok daha ileride olacak Xbox One sürümünde. Bu yüzden, PUBG, PC üzerinde erken erişimden çıkmış olsa bile, Xbox One sürümü ne yazık ki bir süre daha erken erişimde kalmaya devam edecek.

9.6

İyi

Kötü

Author sleeplexs
Published
Categories Pc
Views 258

Comments

No Comments

Leave a Reply