PlayStation, yeni yıla oyun severlerin neşesini artıracak bir dizi kampanya ile merhaba diyor. 31 Aralık 2017 tarihinin akşamına kadar geçerli kampanyalar kapsamında en sevilen PlayStation 4 ve PlayStation VR oyunları özel indirimlerle sunulurken, PlayStation 4 Pro ve PlayStation 4 (1 TB)konsol satın alanlar, ikinci DualShock 4’e ücretsiz sahip oluyor. PlayStation VR, PlayStation Camera, PlayStation VR Worlds ve Gran Turismo Sport oyunlarından oluşan özel kampanya paketi ise yalnızca 1.699 TL’ye satışa sunuluyor.

 

PlayStation Türkiye, yıl sonu yaklaşırken oyuncular için cazip indirimler içeren kampanyalara imza atıyor. Sony Center, Overgame, D&R, Teknosa, Vatan ve MediaMarkt mağazalarında 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli kampanyalardan ilkinde tüm PS4 Pro ve PlayStation 4 (1 TB) konsol satın alanlara ikinci DualShock 4 hediye olarak veriliyor. Yeni yılda PlayStation keyfini en üst seviyeye çıkarmak için PlayStation VR, PlayStation Camera, PlayStation VR Worlds ve Gran Turismo Sport oyunlarından oluşan özel kampanya paketi ise yalnızca 1.699 TL karşılığında oyun severlerin beğenisine sunuluyor.

PS4 Pro ve PlayStation 4 (1 TB) sahipleri ise en gözde oyunlara indirimli fiyatlarla sahip olabiliyor. PS4 oyunlarından Gran Turismo Sport, 229 TL’den; NBA 2K18 ve WWE 2K18 ise 219 TL’den satışa sunulurken; Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ve Unchartered: Kayıp Miras oyunları 129 TL’ye. Until Dawn, Heavy Rain & Beyond: Two Souls Collection ve God of War III Remastered oyunları ise 89 TL’ye oyuncularla buluşuyor. PlayStation VR oyunlarından Farpoint ve Rigs Mechanized CombatLeague oyunlarının fiyatları da kampanya süresince 89 TL olacak.

Author sleeplexs
Published
Categories PlayStation
Views 287

Comments

No Comments

Leave a Reply