Forumlar Black Desert Online – Beklenen Güncelleme
Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Kerem Can tarafından 9 ay 1 hafta önce tarihinde güncellendi.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Kerem Can Görevli
   16 Ocak 2018: 22:03 #1002

   Yolsuzluğun efendisi Kzarka!

   Yakın zamanda Türkiye sunucusu açılan ve geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan Black Black Desert Online, oyuncular tarafından uzun zamandır beklenen güncellemeyi geçtiğimiz günlerde aldı. Oyunun henüz ilk dünya bosu olma ünvanına sahip Kzarka oyuna eklendi. Kzarka’yı bukadar özel yapan şey oyundaki en güçlü silaha sahip olmanızı sağlayacak 2 seçenekten biri olması. Her 8-12 saat arasında birkez oyuncuların karşısına cıkan Kzarka Serendia Tapınağının derinlerinde ortaya çıkıyor.Kzarka ortaya çıkmadan önce oraya gitmek veya daha az kişi bulunan bir sunucuya geçmek iyi bir fikir olabilir.

   Kzarka cıkma bildirisi

   Kzarka Silahı

   Elde edebileceğiniz eşyalar Kzarka silahıyla sınırlı değil.

   Kzarka Eşyaları

   Kzarka’nın Mühürlü Silah Kutusu, Liverto Silah Paleti, Gölge İzi, Tapınak Muhafızı Simgesi, Kara Taş (Silah), Kara Taş (Zırh), Gümüş Para vs.

   Bu değerli eşyaları elde etmenizi sağlayacak Türkiye sunucusunun ilk dünya bosunu hafife almamanızı tavsiye ederiz. Kıristallerinizden olmak istemiyorsanız tabiki :).

   Son güncellemeyle birlikte oyuna eklenen tek yenilik Kzarka değil tabiki, aynı zamanda suikastci sınıflarından biri olan Kunoichi karakteri bizleri karşılıyor.

   Knoici arka plan

   Yeni karakterin yanında oyun ekibinin karakter slotu genişlentme biletini 1 vefa puanıyla oyuncuların erişimine sunmuş olması bu yeni karakteri denemek isteyen oyuncular için cazip bir fırsat.

   Kunoichi karakteri ve karakterle birlikte oyuna eklenen ekstra etkinlikleri oyunun resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
You must be logged in to reply to this topic.