Bandai Namco Entertainment, şimdiye kadar ki en detaylı ve en büyük One Piece oyununun PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun 2018’de çıkış yapacak ve Luffy ile nakamasının maceralarını açık dünya olarak biz oyunculara sunacak.

One Piece: World Seeker, tahmin edebileceğiniz üzere aksiyon-macera türünde olacak ve oyunun geliştirici koltuğunda Ganbarian oturuyor. Oyunda sadece senaryo modu olacak, çok oyunculu desteği olmayacak

Mangadaki pek çok ikonik düşmanla da karşı karşıya geleceğiz. Oyunun görsellerine baktığımızda “Shounen Time Jump” yani iki yıllık zaman atlamasından sonra geçtiğini görüyoruz. Bandai Namco, açık dünyanın zengin ve geniş olduğunu da itinayla tekrar tekrar söylüyor. Umarım iddia ettikleri gibi doyurucu bir açık dünya ile karşımıza çıkarlar.

Çeşit çeşit Gomu Gomu No! dövüş yeteneklerimiz olacak ve açık dünyanın açık denizlerinde keşiflere, macera çıkacağız. Umarım oyun ortalamanın üzerinde olur da One Piece’in eğlenceli dünyasında bolca zaman geçirebiliriz.

Author sleeplexs
Published
Categories Pc
Views 239

Comments

No Comments

Leave a Reply