Black Desert Online – Beklenen Güncelleme

Yolsuzluğun efendisi Kzarka!

Yakın zamanda Türkiye sunucusu açılan ve geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan Black Black Desert Online, oyuncular tarafından uzun zamandır beklenen güncellemeyi geçtiğimiz günlerde aldı. Oyunun henüz ilk dünya bosu olma ünvanına sahip Kzarka oyuna eklendi. Kzarka’yı bukadar özel yapan şey oyundaki en güçlü silaha sahip olmanızı sağlayacak 2 seçenekten biri olması. Her 8-12 saat arasında birkez oyuncuların karşısına cıkan Kzarka Serendia Tapınağının derinlerinde ortaya çıkıyor.Kzarka ortaya çıkmadan önce oraya gitmek veya daha az kişi bulunan bir sunucuya geçmek iyi bir fikir olabilir.

Kzarka cıkma bildirisi

Kzarka Silahı

 

Elde edebileceğiniz eşyalar Kzarka silahıyla sınırlı değil.

Kzarka Eşyaları

Kzarka’nın Mühürlü Silah Kutusu, Liverto Silah Paleti, Gölge İzi, Tapınak Muhafızı Simgesi, Kara Taş (Silah), Kara Taş (Zırh), Gümüş Para vs.

Bu değerli eşyaları elde etmenizi sağlayacak Türkiye sunucusunun ilk dünya bosunu hafife almamanızı tavsiye ederiz. Kıristallerinizden olmak istemiyorsanız tabiki 🙂

Knoici arka plan

Son güncellemeyle birlikte oyuna eklenen tek yenilik Kzarka değil tabiki, aynı zamanda suikastci sınıflarından biri olan Kunoichi karakteri bizleri karşılıyor.

Yeni karakterin yanında oyun ekibinin karakter slotu genişlentme biletini 1 vefa puanıyla oyuncuların erişimine sunmuş olması bu yeni karakteri denemek isteyen oyuncular için cazip bir fırsat.

Kunoichi karakteri ve karakterle birlikte oyuna eklenen ekstra etkinlikleri oyunun resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Author Kerem Can
Published
Categories Pc
Views 250

Comments

No Comments

Leave a Reply